تبلیغات
شهدا شرمنده ایم - ای یار غمهایم مرو، مادر زهرا(س) ...
 
 


<-BlogDescription->

ای یار غمهایم مرو، مادر زهرا(س) ...
میخواستم برای سالروز وفات ام المومنین حضرت خدیجه(س) یه مطلب بزارم، هر چی گشتم مطلبی پیدا نکردم که بتونه اوج فداکاری ایشون رونشون بده، بنابر این تصمیم گرفتم همون مطلب سال قبل رو بزارم، شاید بعضیا نخونده باشنش.

مادرم زهرا علیها السلام بهمراه پیامبر صلی الله علیه و آله در کنار خدیجه علیهاالسلام بود و او وصیت میکرد که ناگهان اشک در دیدگانش حلقه زد و بغض گلویش را گرفت، و گویا میخواست سخنی بگوید و نمیتوانست. فاطمه علیهاالسلام را نزدیکتر خواند به طوری که فقط این دختر 5 ساله سخنش را بشنود.
فاطمه علیهاالسلام سرش را به صورت مادر نزدیک کرد، و خدیجه علیهااسلام آرام به گوش دخترش گفت: زهرا جان خجالت کشیدم به پدرت بگویم. بعدا تو به پدر بگو: من کفن ندارم و به قدر خریدن کفن هم دیناری ندارم. به همسر عزیزم بگو مرا در عبای خود دفن کند!!!
مادرم برای اینکه پیامبر صلی الله علیه و آله ناراحت نشود ناله نزد، ولی اشک جانسوز زهرا علیهاالسلام بیش از کلام مادرش جان پدر را آتش زد.

سلامِ خدا

پدر جلو آمد و در مقابل مادر نشست و فرمود: ای خدیجه، جبرئیل از سوی خدا وحی آورده که سلام مرا به خدیجه برسان و بگو: کفن خدیجه از طرف ما ( از کفن های بهشتی) است.دل نوشت: شاید اگه بدونیم ثروت ایشون با یک حساب سر انگشتی و دست پایین، بیش از صد میلیارد تومان امروزی بوده، به اوج گذشت و فداکاریشون بیشتر پی ببریم.

پی نوشت: امیدوارم به خاطر تکراری بودن مطلب ببخشید بنده رو.


ای یار غمهایم مرو، مادر زهرا(س)
تنهای تنهایم مرو، مادر زهرا(س)
...
ای یار غمهایم مرو ...(دانلود مداحی با صدای حاج غلام حسین مردانی)


حیفم اومد مداحی که پارسال گذاشتمو نذارم، خیلی خیلی قشنگه حتما دانلود کنید ...

مادر بی تو زهرا میمیره...(دانلود مداحی با صدای حاج غلام حسین مردانی)


::
:: مرتبط با: مذهبی ,
:: برچسب‌ها: ام المومنین , حضرت خدیجه(س) , حضرت زهرا(س) , مداحی , کفن , وفات , حاج غلام حسین مردانی ,
نویسنده : مجنون
تاریخ : جمعه 28 تیر 1392